Odbija mi się świąteczną czkawką.
Pani Fedorowicz z Kamilem:> fota sentymentalna. Multum pozytywnych emocji towarzyszących temu zdjęciu. inaczej niż dziś.
Michał M. Stylizowany na EMO :>
"Bo to nasza ostatnia wigilia w tej szkole, więc chcemy mieć zdjęcia pod każdą choinką:}" czyli tyle tytułem wyjaśnienia dla pani Pieczareczki ;)
"Ten pomiędzy wszystkim to ja, powinienem wybrać, lecz jak?" aż cisnie się na usta ten cytat z COMY. ach, przegapiłam ich koncert w Jarocinie. Bywa.
"a powiedz Kasiu, co chciałabyś dostać od Pana Gwiazdora?" "Kamil, ja nie wiedziałam, że tutaj się takie perwersy dzieją" - ale to już nie była kwestia Kasii ;)) Kto wie, ten zrozumie.
Bo Kamil chciał zdjęcie koło choinki i koło napisu "sekretariat".


To by było na tyle z relacji z klasowej wigilii, resztę zdjęć uważam, że nie powinna znaleść się na tym blogu, bo to takie zbyt nasze :)
Taak, tak jak myślałam, nikt mnie nie wylosował na prezenty gwiazdowe:> co za *** no, wstawić se cośkolwiek. Ale i tak w końcu dostałam "swój przydział" (w wyniku pomyłek losowych i innych losowań, których sam Wieleba by się nie powstydził;)
Dobra, będzie tego.

This entry was posted on piątek, 28 grudnia 2007 and is filed under ,. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

2 Responses to “ ”

Cristián pisze...

Maiecka!, why did you remove this wonderful photo from your friend Kamil!!?? I think he asked you to remove this :D It was wonderful photo! funny and crazy.

bucz pisze...

coma to zespół dla pedałów i dziewczynek