Secret Garden.
Pierwszy raz z Żabą na zdjęciach po dosyć długim zawieszeniu w naszej znajomości.
Wsiąść do pociągu byle jakiego...
Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet...
Ściskając w ręku kamyk zielony...
patrzeć jak wszystko... 
zostaje w tyle...
Fajny budynek znaleźliśmy za stacją pkp. Zdewastowany i otagowany, że hej, ale z charakterrrkiem.
 Jesteś mgłą stań na peronie znajdę Tobie miejsce w wagonie...
Znalazłeś klucz?

______________
Dawno-nie dawno byłam na zdjęciach z Ewą, teraz przyszła kolej na Natalię. Dosyć spontaniczny spacer i zdjęcia, efekty jednak podobają sie obu stronom. W planach trochę bardziej skomplikowane i wymagające zdjęcia. Zbieram chętnych, szukam pomocników i motywów. W najbliższych dniach wybieram się do biblioteki do działu książek dla dzieci szukać inspiracji :) bo nie ma lepszych światów magicznych niż te, które można spotkać w opowieściach dla dzieci. Tych starszych, z czasów mojego dzieciństwa ;> bo nie mówię tu rzecz jasna o produkcjach typu teletubisie.

Wkrótce zdjęcia z Dni Zdun 2009. Mam drobne opóźnienia w dodawaniu zdjęć ostatnimi czasy. Pierwszy dzień Dni Zdun za nami. Alicetea dali czadu i generalnie było naprawdę zabawnie. Zdjęcia później. Przede mną The Postman, Maraquia i Mezo. Z tych trzech najbardziej pozytywnie nastawiam się na Postmanów. ew. Mezo, chociaż wiem już teraz, że będzie ruszał się za szybko i z fotografowaniem go będzie kiepsko ;) 
ech. 
Niech żyją koncerty.

This entry was posted on niedziela, 7 czerwca 2009 and is filed under ,,,. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.